Meie eesmärgiks on toota ja tarnida teile loodussõbralikku ja kõrge kvaliteediga toodangut ning oma tegevusega anda panus keskkonna säästmisele ja jäätmete vähendamisele.

Tegevuses on väga tähtsal kohal pikaajaliste ja tihedate kliendisuhete loomine ning hoidmine. Et olla klientidele hinnatud tarnijaks, oleme asetanud rõhu tarneaegadest, mahtudest ja kvaliteedist täpsele kinnipidamisele ning koostöö muutmisele klientide jaoks võimalikult mugavaks. Selline strateegiline positsioneerimine on võimaldanud meil kliente pikaajaliselt hoida ja kasvada tänasele tasemele – Purutuli OÜ kuulub Baltikumi suurimate biokütuste tootjate hulka.

Puitpelletite tootmisest alustasime  2010. aasta lõpus Saugal ning 2013. aastal liitusid grupiga tütarettevõte Ardor OÜ  ja sidusettevõte Warmeston OÜ. 

2016. aasta teiseks pooleks on grupi kogu tootmisvõimsus 430 000 tonni puitpelletit aastas. Tootmismaht kasvatasime Sauga tehase laiendamise, planeeritud tootmismahtude saavutamise ja Warmeston OÜ teise tehase rajamisega Purilasse.

2015. a käive oli meil 20 miljonit eurot.

Meie tarneahelale on omistatud rahvusvahelised FSC® ja SBP® sertifikaadid ning pelletitootmine omab ENplus kvaliteedisertifikaati (klassid A1 ja A2).

                                           
                                Päritoluraport